
Areaal Gina gegroeid
Het areaal van het rode paprikaras Gina is wederom gegroeid, zo laat Syngenta Vegetable Seeds weten. "Er staat...
Hoewel elektrisch rijden steeds populairder wordt in Nederland, blijken bestuurders van een auto op batterijen onderweg grotere brokkenpiloten dan hun medeweggebruikers in een conventionele brandstofauto. Voogd & Voogd Verzekeringen constateert uit de ontwikkelingen in de schadebranche dat elektrische auto’s gemiddeld eens in de vier jaar schade rijden, terwijl dat bij brandstofauto’s eens in de acht jaar gebeurt.
Bij zware, luxe elektrische auto’s zoals de Tesla Model S, de Audi E-Tron en de Jaguar I-Pace ligt het cijfer nog hoger. Bestuurders van die modellen dienen volgens het onderzoek gemiddeld eens in de drie jaar een schadeclaim in. Het aantal schades bij dit soort auto’s ligt maar liefst 40 procent hoger dan het gemiddeld aantal schades onder Nederlandse auto’s.
Opvallend: bestuurders van kleine elektrische voertuigen maken juist tien procent minder vaak dan gemiddeld melding van schade. Een eenduidige verklaring voor dit verschil biedt het onderzoek niet, maar het ligt voor de hand dat e-modellen zoals de Renault Zoe, de Nissan Leaf en de Opel Corsa-E minder intensief gebruikt worden dan de grote modellen.
De Tesla Model S en X worden in en om Amsterdam bijvoorbeeld veel als taxi ingezet, waarbij de auto’s bovengemiddeld veel kilometers afleggen. Logischerwijs liggen dan meer schades op de loer. Een andere verklaring: veel grotere elektrische auto’s zijn al langer op de markt, terwijl het aantal kleinere modellen pas recent is toegenomen.
Het areaal van het rode paprikaras Gina is wederom gegroeid, zo laat Syngenta Vegetable Seeds weten. "Er staat...
Als alles volgens plan verloopt, zal de gemeenteraad van Westland komende maand de weg vrij maken voor een...
Waterschap werken voortdurend aan een goede waterkwaliteit. Er wordt onder andere gecontroleerd of er via het...
Succesvol ondernemen in een onzekere wereld 15-01-2021 10:44 |
Meer telers kiezen alternatieve energie 15-01-2021 10:41 |
Zentoo breidt verder uit 15-01-2021 10:38 |
Delphy haalt teeltkennis zomerbloemen binnen 15-01-2021 10:35 |
Video: Omgaan met excessen 15-01-2021 10:31 |
'Veiligheid staat voorop' 15-01-2021 10:28 |
Veiling Rhein-Maas ziet omzet met 11% stijgen 15-01-2021 10:24 |
Meer aankopen via internet in eerste helft 2020 15-01-2021 10:18 |
Vallen ze of niet...? 15-01-2021 10:15 |
Ruim 4.100 aanvragen in eerste ronde SDE++ 15-01-2021 10:12 |
Reacties (0)
Er zijn nog geen reacties