In juni: EnergiekEvent en Kennisevent CO2
Geplaatst op 04 juni 2025

EnergiekEvent – woensdag 18 juni in Bleiswijk
Het jaarlijkse EnergiekEvent richt zich op energiemanagement in de kas. Bij aanmelding maak je een keuze uit drie workshops en rondleidingen in de onderzoekskassen van Delphy en Wageningen University & Research. Hoe benut je duurzame energiebronnen optimaal? Wat betekenen de nieuwste inzichten voor jouw teeltstrategie? En hoe ontwikkelt de energiemarkt zich de komende jaren? Laat je bijpraten door experts, hoor hoe collega-ondernemers het aanpakken en stel je vragen tijdens de interactieve sessies.
Kijk hier voor meer informatie en aanmelden. Dit kan tot vrijdag 13 juni, 12.00 uur.
Kennisevent CO₂ als sleutel voor verduurzaming – woensdag 25 juni in De Meern
Een week later staat de rol van CO₂ in de verduurzaming van de glastuinbouw centraal. Tijdens dit kennisevent gaan we in op de beschikbaarheid van CO₂ in de toekomst, alternatieve bronnen en nieuwe technologieën. Onderzoekers, leveranciers en beleidsmakers delen hun inzichten over de ontsluiting van nieuwe bronnen, innovaties en praktische oplossingen. Ook is er een bedrijvenmarkt met innovatieve toepassingen. Wil je weten welke kansen er zijn en hoe we samen obstakels kunnen overwinnen? Mis dit event dan niet.
Kijk hier voor meer informatie en aanmelden. Dit kan tot maandag 23 juni, 12.00 uur.
Beide events bieden volop gelegenheid om kennis op te doen, vragen te stellen en in gesprek te gaan met collega’s en experts. Kies het event dat het beste past bij jouw vragen of meld je aan voor beide bijeenkomsten.
Bron: Kas als Energiebron